preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

Školski KALENDAR za 2019./2020. godinu

Kalendar-školske-godine-2020-2021​


2020.

1.1. Nova Godina – srijeda
6.1. Sveta tri kralja – ponedjeljak
12.4. Uskrs – nedjelja
13.4. Uskrsni ponedjeljak – ponedjeljak
1.5. Praznik rada – petak
30.5. Dan državnosti – subota
11.6. Tijelovo – četvrtak
22.6. Dan antifašističke borbe – ponedjeljak
5.8. Dan domovinske zahvalnosti – srijeda
15.8. Velika Gospa – subota
1.11. Dan svih svetih – nedjelja
18. 11. Dan sjećanja na žrtve domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje - srijeda
25.12. Božić – petak
26.12. Sveti Stjepan – subota

e-prijava korisnika
Za osmaše
 

Drvo znanja - prolistaj časopis

Kajkavsko narječje
Prikaži sve izraze koji započinju slovom:
A B C Č D F G H I J K L M N O P R S Š T V Z Ž
ili prikaži SVE izraze u rječniku (ukupno: 524)

bez opisa

Potraži izraz:
 
Izvannastavne aktivnosti

Izvannastavne aktivnosti integrirani su dio odgojno-obrazovne strukture škole, a obuhvaćaju različite programske sadrţaje koji se odvijaju izvan nastavnih obaveza u organizaciji škole i u njenim prostorijama.

Izvannastavne aktivnosti organiziraju se s ciljem zadovoljavanja stvarnih potreba i interesa učenika, proširivanja i produbljivanja znanja, razvijanja humanih odnosa među učenicima, razvijanja samopouzdanja, samopoštovanja i socijalnih vještina te zbliŽavanja učenika i učitelja.

Izvannastavne aktivnosti organiziraju se za učenike od prvog do osmog razreda na početku školske godine.

Izbor izvannastavne aktivnosti prepušten je svakom učeniku prema njegovom vlastitom interesu, potrebi i mogućnostima. 


RAZREDNA  NASTAVA
NAZIV AKTIVNOSTI VODITELJ
MALI MATEMATIČARI

VIŠNJA ŠOBAK

PLESNA GRUPA IVANA JOŽINEC
VRIJEDNE RUKE MARIJA HORVATOVIĆ
LITERARNO-NOVINARSKA  GRUPA

ROBERTA HERCEG

RECITATORSKA GRUPA

GORDANA CEKOL

SNJEŽANA MIRT-ČUKMAN

DRAMSKA GRUPA KSENIJA SENIČIĆ
ČITAONICA-PRIČAONICA LIDIJA MARINČIĆ
VRIJEDNE RUKE RENATA OREMUŠ
VJERONAUČNA GRUPA DARIJA BELINIĆ
CRVENI KRIŽ MAJA POSAVEC
LITERARNO-DRAMSKA GRUPA

TATJANA CIGULA

LUTKARSKA GRUPA PETRA SENIČIĆ
PREDMETNA NASTAVA
LITERARNA GRUPA DRAŠKA ILOVAČA
DRAMSKO-RECITATORSKA GRUPA KRISTINA KRALJIĆ-PIHAČ
LIKOVNA GRUPA

IVANA MIKIĆ

MLADI INFORMATIČARI IVANKA CVETKO
ZBOR KRUNOSLAV KNEŽEVIĆ
FILATELIJA TOMISLAV ČEGIR

VJERONAUČNA GRUPA

ZADRUGARI

DARIJA BELINIĆ
ŠKOLSKI SPORTSKI KLUB MATIJA KUMIŠA
MLADI KNJIŽNIČARI LIDIJA JURIN PROTIĆ
ROBOTIKA (OD 5. DO 8. RAZREDA)  MARIO CURMAN

 

NATJECANJA I SMOTRE

    

 

Priloženi dokumenti:
Financijska potrosnja-MAFIN.docx

 

Vrijeme


 
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Nastava na daljinu

Za učenike

 


Raspored zvonjenja
I. SMJENA ( ujutro)
7.55 ULAZ
8.00 - 8.45 1. SAT
8.50 - 9.35 2. SAT

9.40-10.20; 10.25

3. SAT, UŽINA
10.40 ULAZ
10.45 - 11.30 4. SAT
11.35 - 12.20 5. SAT
12.25 - 13.10 6. SAT
II.  SMJENA (poslijepodne)
13.15 -14.00 1. SAT

14.05 -14.45; 14.50

2.SAT, UŽINA
15.05 ULAZ
15.10 -15.55 3. SAT
16.00 -16.45 4. SAT
16.50 -17.35 5. SAT
17.40 -18.25 6. SAT

Školska kuhinja

Priloženi dokumenti:
jelovnik za lipanj 2020..pdf


Igraj se i uči

 
korisni linkovi
 • mzos
 • wikipedija
 • dhmz
 • azoo
 • hzz
 • maps.google
 • državna matura
 • knjižnice grada Zagr...
 • carnet
 • muzeji
 • Općina Jakovlje
 • NCVVO

Dnevne novine

Obrazovni portali


Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 1. 2017.

Ukupno: 316528
Ovaj mjesec: 1030
Ovaj tjedan: 199
Danas: 199




preskoči na navigaciju